تحلیل تکنیکال سهم لپارس 10 شهریور 1400 | سایت آموزش بورس ایران
سهم لپارس
  1. خانه
  2. تحلیل تکنیکال بورس
  3. تحلیل تکنیکال سهم لپارس ۱۰ شهریور ۱۴۰۰
تحلیل تکنیکال بورس

تحلیل تکنیکال سهم لپارس ۱۰ شهریور ۱۴۰۰

تحلیل تکنیکال سهم لپارس ۱۰ شهریور ۱۴۰۰ در تحلیل تکنیکال امروز به بررسی نماد لپارس میپردازیم: سهم لپارس از زیرگروه وسایل ارتباطی دیروز در یک محدوده مقاومتی قرار داشت که با وجود اینکه شرایط کلی بازار مناسب نبود اما سهم لپارس با قدرت خریدار ۱.۸ و ورود پول توانست این…
آموزش بورس
مشاوره بورس
پیش بینی بازار

تحلیل تکنیکال سهم لپارس ۱۰ شهریور ۱۴۰۰

در تحلیل تکنیکال امروز به بررسی نماد لپارس میپردازیم:

سهم لپارس از زیرگروه وسایل ارتباطی دیروز در یک محدوده مقاومتی قرار داشت که با وجود اینکه شرایط کلی بازار مناسب نبود اما سهم لپارس با قدرت خریدار ۱.۸ و ورود پول توانست این مقاومت را براحتی پشت سر بگذارد و با قدرت به سمت تارگت بعدی خود حرکت کند.

نماد لپارس از نظر ایچی موکو با چینش و گارد بسیار عالی و کیجونسن و تنکانسن در شرایط ایده آل قرار دارند که این موضوع کار را برای صعود راحت تر میکند.

از نظر پرایس اکشن این سهم در منطقه ای پایین تر کندل ها بخوبی حمایت شدند و به سمت بالا پرتاب شدند که نشانه ی مثبت از حیث تحرکات قیمت و کندل می باشد. 

اکنون سهم در یک روند صعودی قرار گرفته که می تواند تا تارگت بعدی خود یعنی محدوده ی قیمتی ۱۵۴۰۸۷ تا ۱۶۵۴۱۳ حرکت کند.

معاملات امروز سهم لپارس که با صف خرید همراه بود حاکی از یک کد به کد و ورود پول حقیقی بوده اما قدرت خریدار آن که تقریبا برابر ۱۶ می باشد زیاد نمی تواند معتبر باشد چون تعداد خریدارها کم بوده و اکثر آن بصورت کد به کد انجام شده است.

 

لپارس تحلیل

حتما بخوانید
تحلیل تکنیکال افرا | 1 شهریور 99
برای نوشتن دیدگاه باید وارد بشوید.