تحلیل تکنیکال سمتاز | 12 خرداد ۹۹ | سایت آموزش بورس ایران
صورت های مالی سمتاز
  1. خانه
  2. تحلیل تکنیکال بورس
  3. تحلیل تکنیکال سمتاز | ۱۲ خرداد ۹۹
تحلیل تکنیکال بورس

تحلیل تکنیکال سمتاز | ۱۲ خرداد ۹۹

تحلیل تکنیکال سمتاز | ۱۲ خرداد ۹۹ سهام سمتاز (سیمان ممتازان کرمان) امروز در حداقل قیمت مجاز روزانه خود معامله میشود و ۳%-است. صف فروش این سهم زیاد نبوده ولی خریداران نیز اصلا علاقه ای به خرید ندارند و این صف فروش ۴۴۰۰۰ سهمی هنوز پابرجاست درصورتی که به راحتی…
آموزش بورس
مشاوره بورس
پیش بینی بازار

تحلیل تکنیکال سمتاز | ۱۲ خرداد ۹۹

سهام سمتاز (سیمان ممتازان کرمان) امروز در حداقل قیمت مجاز روزانه خود معامله میشود و ۳%-است. صف فروش این سهم زیاد نبوده ولی خریداران نیز اصلا علاقه ای به خرید ندارند و این صف فروش ۴۴۰۰۰ سهمی هنوز پابرجاست درصورتی که به راحتی میتواند جمع شود.
سهام سمتاز در قیمت ۲۹۰۰۰ یک خط حمایت مناسب دارد که در حال حاضر این سهم درگیر با این حمایت است و سعی در شکست این خط حمایت دارد اما تا این لحظه فعلا این خط حمایت سهم سمتاز را ساپورت کرده است و مانع نزول بیشتر شده است

اما اگر روند معاملات به همین ترتیب باشد این محدوده حمایتی شکسته خواهد شد و سهام سمتاز به سمت خط حمایت بعدی خود نزول خواهد کرد اما اگر قیمت از همین ناحیه بازگردد تا محدوده مقاومتی ۳۳۰۰۰ میتواند رشد داشته باشد.
قیمت در حال حاضر زیر خط تنکانسن است و روند کوتاه مدت را نزولی نشان می دهد اما با قرار گرفتن در بالا خط کیجنسن هنوز روند میان مدت صعودی است اما در صورتی که سهام سمتاز حمایت خود را از دست بدهد آنگاه زیر خط کیجنسن نیز قرار میگیرد و روند میان مدت نیز نزولی میشود.

تحلیل تکنیکال سهام سمتاز
تحلیل تکنیکال سمتاز

حمایت ها و مقاومت های سهام سمتاز :

اولین حمایت : ۲۹۰۰۰ دومین حمایت : ۲۵۰۰۰  اولین مقاومت : ۳۳۰۰۰

اخرین اخبار منتشر شده در کدال سهام سمتاز :

عنوان خبر : توضیحات در خصوص اطلاعات و صورت های مالی منتشر شده برای دیدن خبر روی لینک کلیک کنید.

حتما بخوانید
تحلیل تکنیکال دماوند | 20 فروردین 99
برای نوشتن دیدگاه باید وارد بشوید.