تحلیل تکنیکال شبریز | 8 خرداد ۹۹ | سایت آموزش بورس ایران
شایعه شبریز
  1. خانه
  2. تحلیل تکنیکال بورس
  3. تحلیل تکنیکال شبریز | ۸ خرداد ۹۹
تحلیل تکنیکال بورس

تحلیل تکنیکال شبریز | ۸ خرداد ۹۹

تحلیل تکنیکال شبریز | ۸ خرداد ۹۹ تحلیل تکنیکال سهام شبریز همانطور که پیش بینی میشد اصلاح خود را انجام داد و به نظر میرسد پس از واکنش به محدوده حمایتی سوم٬ اصلاح تمام شده است و بازگشت قیمت را شاهد باشیم. در روز گذشته نیز سهام شبریز ۳/۵% مثبت…
آموزش بورس
مشاوره بورس
پیش بینی بازار

تحلیل تکنیکال شبریز | ۸ خرداد ۹۹

تحلیل تکنیکال

سهام شبریز همانطور که پیش بینی میشد اصلاح خود را انجام داد و به نظر میرسد پس از واکنش به محدوده حمایتی سوم٬ اصلاح تمام شده است و بازگشت قیمت را شاهد باشیم.
در روز گذشته نیز سهام شبریز ۳/۵% مثبت بود. در صورتی که سهام شبریز مقاومت ۲۵۰۰۰ را بشکند میتواند تا سقف روند صعودی قبلی خود یعنی تا ۲۸۵۰۰ رشد کند.

اما در صورتی که این اصلاح ادامه دار باشد که احتمال ان کم است اولین حمایت این سهم در قیمت ۲۳۰۰۰ ریال است و در صورت نزول بیشتر محدوده حمایتی ۲۱۵۰۰ که محدوده حمایتی قوی برای این سهم نیز به شمار میرود.
پس از اصلاح، قیمت زیر خط تنکانسن قرار گرفت و همانطور که انتظار میرفت روند کوتاه مدت نیز نزولی شد اما کیجنسن که با خط حمایت سوم همپوشانی داشت مانع نزول بیشتر سهم شبریز شد و در حال حاضر قیمت بالای این خط قرار دارد و روند میان مدت را هنوز صعودی پیشبینی میکند.

در صورتی که سهام شبریز مقاومت اول خود را بشکند آنگاه قیمت نیز بالا خط تنکانسن قرار میگیرد و روند کوتاه مدت این سهم نیز صعودی می‌شود و رسیدن به تارگت ۲۸۵۰۰ دور از انتظار نیست.

استوک استیک نیز در محدوده اشباع فروش قرار دارد و پیش بینی میشود دیگر بیشتر از این اصلاح قیمتی را شاهد نباشیم و قیمت از همین محدوده بازگشت داشته باشد.

حمایت ها و مقاومت های سهام شبریز :

حمایت اول : ۲۳۰۰۰         حمایت دوم : ۲۱۵۰۰

مقاومت اول : ۲۵۰۰۰        مقاومت دوم : ۲۸۵۰۰

حتما بخوانید
تحلیل تکنیکال سهم ثفارس 26 مهر 1400

اخرین اخبار سهام شبریز :

عنوان خبر : آگهی ثبت افزایش سرمایه (شبریز)  برای دیدن ادامه خبر اینجا کلیک کنید.

تحلیل تکنیکال سهام شبریز
تحلیل تکنیکال شبریز

برای نوشتن دیدگاه باید وارد بشوید.