تحلیل تکنیکال سرچشمه 25 شهریور 99 | سایت آموزش بورس ایران
تحلیل تکنیکال سرچشمه 25 شهریور
  1. خانه
  2. تحلیل تکنیکال بورس
  3. تحلیل تکنیکال سرچشمه ۲۵ شهریور ۹۹
تحلیل تکنیکال بورس

تحلیل تکنیکال سرچشمه ۲۵ شهریور ۹۹

تحلیل تکنیکال سرچشمه ۲۵ شهریور ۹۹ تحلیل تکنیکال سرچشمه ۲۵ شهریور : سهام سرچشمه امروز با عرضه ۵۵% حقوقی باز هم همچنان سبزپوش بود و تا آخر تایم بازار نیز صف خرید ۴/۵ میلیونی داشت، حجم مبنای سهام سرچشمه ۵/۵میلیون است ٬ اما امروز با حجم معاملات تقریبا ۴ میلیونی…
آموزش بورس
مشاوره بورس
پیش بینی بازار

تحلیل تکنیکال سرچشمه ۲۵ شهریور ۹۹

تحلیل تکنیکال سرچشمه ۲۵ شهریور : سهام سرچشمه امروز با عرضه ۵۵% حقوقی باز هم همچنان سبزپوش بود و تا آخر تایم بازار نیز صف خرید ۴/۵ میلیونی داشت، حجم مبنای سهام سرچشمه ۵/۵میلیون است ٬ اما امروز با حجم معاملات تقریبا ۴ میلیونی قیمت پایانی سهام سرچشمه ۳/۵% رشد داشت، همچنین ورود پول به سهام سرچشمه دیده میشود.

سهام سرچشمه که حدود نیمی از ارزش خود را طی ماه گذشته از دست داده است در حال حاضر در حال تلاش برای بازگشت قیمت است گرچه ممکن است رشد این سهم با شیب ملایم تر باشد و مانند گذشته پرشتاب و شارپی نباشد.

امروز با رشد سهام سرچشمه قیمت بالای خط تنکانسن قرار گرفت که از دید ایچیموکو روند کوتاه مدت این سهم پس از مدت ها دوباره تغییر روند داده و به صعودی تبدیل شده است.

همچنان ابر کومو نزولی است و قیمت زیر خط کیجنسن قرار دارد. در پیش روی سهام سرچشمه مقاومت ۱۳۰۰۰ قرار دارد که می‌توان مهم ترین مقاومت پیش روی این سهم را دانست و برای رسیدن به سقف قبلی قیمت باید از این مقاومت عبور کند.

حمایت ها و مقاومت های سهام سرچشمه :

اولین حمایت :۸۰۰۰ اولین مقاومت :۱۱۵۰۰ دومین مقاومت:۱۳۰۰۰ سومین مقاومت :۱۷۰۰۰

تحلیل تکنیکال سهام سرچشمه
تحلیل تکنیکال سرچشمه
حتما بخوانید
تحلیل تکنیکال سهم شاراک 17 آبان 1400
برای نوشتن دیدگاه باید وارد بشوید.