تحلیل تکنیکال ثالوند | 24 خرداد ۹۹ | سایت آموزش بورس ایران
تحلیل تکنیکال ثالوند
  1. خانه
  2. تحلیل تکنیکال بورس
  3. تحلیل تکنیکال ثالوند | ۲۴ خرداد ۹۹
تحلیل تکنیکال بورس

تحلیل تکنیکال ثالوند | ۲۴ خرداد ۹۹

تحلیل تکنیکال ثالوند | ۲۴ خرداد ۹۹ سهام ثالوند امروز به طوری به معاملات خود پایان داد که صف خرید این سهم تقریبا برابر با حجم معاملات این سهم در طی امروز بود. امروز این سهم با فروش ۲میلیونی حقوقی مواجه شد که ۴۰%از حجم معاملات امروز را شامل میشود…
آموزش بورس
مشاوره بورس
پیش بینی بازار

تحلیل تکنیکال ثالوند | ۲۴ خرداد ۹۹

سهام ثالوند امروز به طوری به معاملات خود پایان داد که صف خرید این سهم تقریبا برابر با حجم معاملات این سهم در طی امروز بود. امروز این سهم با فروش ۲میلیونی حقوقی مواجه شد که ۴۰%از حجم معاملات امروز را شامل میشود اما خریدار حقوقی نداشت.
سهام ثالوند پس از اصلاح قیمت دو بار پولبک انجام داد اما پولبک اول این سهم به سقف روند صعودی گذشته خود نرسید و از یک مقاومت پایین تر آن نزول کرد.
حمایت ۱۱۰۰۰ محدوده حمایتی قوی برای اسن سهم به شمار میرود و تا الان دوبار جلو نزول بیشتر سهام ثالوند زا گرفته است در حال حاظر نیز سهام ثالوند پس از واکنش به این خط حمایت روند صعودی خود را اغاز کرده است.

در حال حاضر سهام ثالوند در قیمتی قرار دارد که پیش از این سهام ثالوند از همین ناحیه نزول کرده بود اما این بار به نظر نمی‌رسد مانند دفعه گذشته نزول داشته باشد و روند معاملاتی این سهم نیز رشد این سهام را در مرحله اول تا ۱۴۳۰۰ حداقل نشان می‌دهد.
روند این سهم از دید ایچیموکو صعودی است اما استوک استیک در منطقه ۱۰۰ قرار دارد و بیش از این نمیتواند بالا برود که این نشان دهنده این است که این سهم میتواند اصلاح داشته باشد طبق سناریو ذکر شده این سهم پس از رسیدن به مقاومت اول در صورت اینکه موفق به شکست ان مقاومت نشود می‌تواند اصلاح کند.

حمایت ها و مقاومت های سهام ثالوند :

اولین حمایت :۱۱۰۰۰ اولین مقاومت :۱۴۳۰۰

حتما بخوانید
تحلیل تکنیکال وغدیر | 11 مرداد 99

آخرین اخبار منتشر شده در کدال سهام ثالوند :

عنوان خبر : تصمیمات مجمع عمومی فوق العاده دوره ۱۲ ماهه منتهی به ۱۳۹۹/۰۶/۳۱ برای مشاهده خبر روی لینک کلیک کنید.

تحلیل تکنیکال ثالوند
تحلیل تکنیکال ثالوند
برای نوشتن دیدگاه باید وارد بشوید.