تحلیل تکنیکال میهن | 1 شهریور 99 | سایت آموزش بورس ایران
تحلیل تکنیکال سهام میهن
  1. خانه
  2. تحلیل تکنیکال بورس
  3. تحلیل تکنیکال میهن | ۱ شهریور ۹۹
تحلیل تکنیکال بورس

تحلیل تکنیکال میهن | ۱ شهریور ۹۹

تحلیل تکنیکال میهن | ۱ شهریور ۹۹ تحلیل تکنیکال میهن سهام میهن بدجور در دام فشار فروش افتاده است و با شیب زیادی تا این لحظه حدود ۵۰% افت قیمت داشته است و تقریبا قیمت آن نصف شده است! امروز در اول وقت سهام میهن تلاش هایی برای رهایی از…
آموزش بورس
مشاوره بورس
پیش بینی بازار

تحلیل تکنیکال میهن | ۱ شهریور ۹۹

تحلیل تکنیکال میهن

سهام میهن بدجور در دام فشار فروش افتاده است و با شیب زیادی تا این لحظه حدود ۵۰% افت قیمت داشته است و تقریبا قیمت آن نصف شده است!

امروز در اول وقت سهام میهن تلاش هایی برای رهایی از منفی های پی در پی داشت اما بی فایده بود و باز هم با فشار فروش زیاد تشکیل صف فروش داد تا قیمت از این هم پایین تر برود.

صف فروش ان امروز در اخر وقت ۵/۶میلیون بود و حجم معاملات ان نیز ۲/۸ میلیون که برای بازگشت قیمت کافی نیست.

سهام میهن که از حوالی ۳۰۰۰ ریال رشد شارپی خود را شروع و تا ۱۳۰۰۰ نیز پیش رفت حالا همان گونه پرشتاب و با شیب تند قیمت خود را از دست میدهد و بی تفاوت به حمایت های خود روند نزولی به خود گرفته است.

آخرین خط فیبو در قیمت ۷۰۰۰ ریال قرار دارد و چهارمین حمایت این سهم نیز محسوب‌ میشود که امیدواریم به این حمایت واکنش نشان بدهد اما در صورتی که این باز نیز بی تفاومت حمایت خود را از دست بدهد٬ سهام میهن به سمت ۶۰۰۰ ریال نزول خواهد کرد.

استوک استیک خیلی وقت است که در عدد ۰ قرار گرفته است و RSI نیز در منطقه اشباع فروش قرار دارد خطوط اندیکاتور ایچیموکو نیز خیلی وقت است ک روند کوتاه مدت و میان مدت را نزولی پیش بینی کرده بودند اما امروز نیز ابر کومو تغییر کرد و از صعودی به نزولی تبدیل شد.

حمایت ها ومقاومت های سهام میهن:

اولین حمایت :۷۰۰۰ دومین حمایت :۶۰۰۰ اولین مقاومت :۸۳۰۰ دومین حمایت :۹۶۰۰

حتما بخوانید
تحلیل تکنیکال حکشتی | 24 شهریور 99
تحلیل تکنیکال سهام میهن
تحلیل تکنیکال میهن
برای نوشتن دیدگاه باید وارد بشوید.