تحلیل تکنیکال کلوند | 24 اردیبهشت 99 | سایت آموزش بورس ایران
تحلیل تکنیکال کلوند
  1. خانه
  2. تحلیل تکنیکال بورس
  3. تحلیل تکنیکال کلوند | ۲۴ اردیبهشت ۹۹
تحلیل تکنیکال بورس

تحلیل تکنیکال کلوند | ۲۴ اردیبهشت ۹۹

تحلیل تکنیکال کلوند | ۲۴ اردیبهشت ۹۹ سهام کاشی الوند (کلوند) امروز روزی پرتلاطم را شاهد بود و چند بار ۵%منفی و مثبت شد اما در اخر تا بدین لحظه این سهم ۵%-است و نزول داشته اما صف فروشی در این سهم دیده نمی‌شود و معاملات آن‌ متعادل است. ۷۰%از…
آموزش بورس
مشاوره بورس
پیش بینی بازار

تحلیل تکنیکال کلوند | ۲۴ اردیبهشت ۹۹

سهام کاشی الوند (کلوند) امروز روزی پرتلاطم را شاهد بود و چند بار ۵%منفی و مثبت شد اما در اخر تا بدین لحظه این سهم ۵%-است و نزول داشته اما صف فروشی در این سهم دیده نمی‌شود و معاملات آن‌ متعادل است.

۷۰%از حجم معاملات فروش را حقوقی به خود اختصاص داده ولی خریدار حقوقی امروز نداشته است.

قیمت در حال حاضر زیر خطوط تنکانسن و کیجنسن قرار دارد و روند نزولی دارد اما در همین ناحیه (۲۶۰۰۰) سهام کلوند محدوده حمایتی دارد ک باید منتظر واکنش این سهم نسبت به آن باشیم در صورت بازگشت قیمت اولین مقاومت پیش رو در قیمت ۳۴۰۰۰قرار دارد که پیش از این نتوانسته بود این مقاومت را بشکند و در صورت نزول بیشتر و شکست حمایت خود که در حال حاضر روی این خط مقاومت است این سهم تا خط حمایت بعدی نیز که در قیمت ۱۹۰۰۰میتواند نزول داشته باشد.

اما فرضیه اول محتمل تر است زیرا اندیکاتور استوک استیک در منطقه اشباع فروش قرار دارد و بازگشت قیمت را پیش بینی میکند و از لحاظ فاندامنتال امروز در شبکه خبری کدال خبری مبنی بر اگهی دعوت به مجمع عمومی این سهم روی کدال قرار گرفت که میتواند سهامداران را تشویق به نگهداری سهام خود و دیگر سهام داران را مشتاق به خرید این سهم کند و شاهد رشد این سهم باشیم. برای دیدن خبر اینجا کلیک کنید.

تحلیل تکنکیال سهام کلوند
تحلیل تکنکیال سهام کلوند
حتما بخوانید
تحلیل تکنیکال البرز | 19 مرداد 99
برای نوشتن دیدگاه باید وارد بشوید.