تحلیل تکنیکال قشکر 30 تیر 99 | سایت آموزش بورس ایران
فعالیت ماهانه قشکر
  1. خانه
  2. تحلیل تکنیکال بورس
  3. تحلیل تکنیکال قشکر ۳۰ تیر ۹۹
تحلیل تکنیکال بورس

تحلیل تکنیکال قشکر ۳۰ تیر ۹۹

تحلیل تکنیکال قشکر ۳۰ تیر ۹۹ تحلیل تکنیکال قشکر ۳۰ تیر سهام قشکر یکی دیگر از نماد های گروه قند و شکر است که در پی افزایش قیمت شکر این سهم به همراه دیگر هم گروهی های خود رشد زیادی داشتند. امروز نیز حجم معاملات این سهم در تابلو ۵/۲…
آموزش بورس
مشاوره بورس
پیش بینی بازار

تحلیل تکنیکال قشکر ۳۰ تیر ۹۹

تحلیل تکنیکال قشکر ۳۰ تیر

سهام قشکر یکی دیگر از نماد های گروه قند و شکر است که در پی افزایش قیمت شکر این سهم به همراه دیگر هم گروهی های خود رشد زیادی داشتند.

امروز نیز حجم معاملات این سهم در تابلو ۵/۲ میلیون بود و حقوقی نیز دخالتی در معاملات نداشت اما حجم معاملات حقیقی را ۴میلیون در تابلو معاملات درج کرده اند!!
سهام قشکر پس از رشد زیادی که داشت سرانجام روی قیمت ۵۸۰۰۰ وایساد و نتوانست بالاتر برود و سپس بعد از نزول تا خط حمایت خود بار دیگر به سمت این مقاومت رشد کرد که این بار هم موفق به شکست مقاومت خود نشد و در حال نزول میباشد.

خط حمایت این سهم در قیمت ۴۸۰۰۰ قرار دارد و باتوجه به معاملات امروز این سهم که فشار فروش در این سهم دیده نمیشد و معاملاتی متعادل اما منفی داشت به نظر نمیرسد سهام قشکر حمایت خود را بکشند و انتظار می‌رود از همین ناحیه بازگردد.

حمایت ها و مقاومت های سهام قشکر:

اولین مقاومت :۵۸۰۰۰ اولین حمایت :۴۸۰۰۰ دومین حمایت :۴۲۰۰۰

اخرین اخبار منتشر شده در کدال سهام قشکر :

عنوان خبر :اطلاعات و صورت‌های مالی میاندوره‌ای دوره ۹ ماهه منتهی به ۱۳۹۹/۰۳/۳۱ (حسابرسی نشده) برای مشاهده خبر روی لینک کلیک کنید.

تحلیل تکنیکال سهام قشکر
تحلیل تکنیکال قشکر
حتما بخوانید
تحلیل تکنیکال فالوم | 2 شهریور 99
برای نوشتن دیدگاه باید وارد بشوید.