تحلیل تکنیکال فولاد 8 مرداد 99 | سایت آموزش بورس ایران
تحلیل تکنیکال فولاد 8 مرداد
  1. خانه
  2. تحلیل تکنیکال بورس
  3. تحلیل تکنیکال فولاد ۸ مرداد ۹۹
تحلیل تکنیکال بورس

تحلیل تکنیکال فولاد ۸ مرداد ۹۹

تحلیل تکنیکال فولاد ۸ مرداد ۹۹ تحلیل تکنیکال فولاد ۸ مرداد سهام فولاد امروز با حجم معاملات بالا به نظر میرسد به حمایت خود واکنش نشان داد، در اخر وقت این سهم صف فروش آن جمع شد و به نظر نمی‌رسد بیش از این اصلاح کند. مقاومت ۲۴۰۰۰ مانع از…
آموزش بورس
مشاوره بورس
پیش بینی بازار

تحلیل تکنیکال فولاد ۸ مرداد ۹۹

تحلیل تکنیکال فولاد ۸ مرداد

سهام فولاد امروز با حجم معاملات بالا به نظر میرسد به حمایت خود واکنش نشان داد، در اخر وقت این سهم صف فروش آن جمع شد و به نظر نمی‌رسد بیش از این اصلاح کند.

مقاومت ۲۴۰۰۰ مانع از رشد بیشتر سهام فولاد شد و مانند دیگر سهام های بنیادی وارد موج اصلاحی شد در حال حاضر قیمت سهام فولاد روی خط اول فیبو که حمایت این سهم به شمار میرود قرار دارد و با نشانه هایی مانند جمع شدن صف فروش نشان میدهد که به احتمال زیاد دیگر اصلاح این سهم ادامه دار نخواهد بود و از همین ناحیه شاهد بازگشت ان خواهیم بود.

خط کیجنسن نیز در نزدیکی این حمایت قرار دارد و هنوز روند میان مدت را صعودی پیش بینی میکند سهام فولاد چند روز دیگر مجمع دارد و با توجه به اینکه صندوق بعدی ETF (دارادوم) شامل سهام فولاد نیز میشود.

از این رو این سهم بسیار جذاب است به خصوص الان که اصلاح مناسبی انجام داده است و در محدوده حمایتی خود قرار دارد ، استوک استیک نیز در منطقه اشباع فروش قرار دارد و بازگشت قیمت را پیشبینی میکند.

معامله گران برای ورود به این سهم بهتر است از اتمام موج اصلاحی و از دست نرفتن حمایت اطمینان حاصل کنند و سپس درصورتی که قیمت سهام فولاد بالای این خط حمایت به تسبیت رسید وارد معامله شوند.

حمایت ها و مقاومت های سهام فولاد:

اولین مقاومت :۲۴۰۰۰  اولین حمایت :۱۹۵۰۰  دومین حمایت :۱۶۵۰۰

حتما بخوانید
تحلیل تکنیکال رمپنا | 19 فروردین ۹۹

اخرین اخبار منتشر شده در کدال سهام فولاد :

عنوان خبر : برای مشاهده خبر روی لینک کلیک کنید.

تحلیل تکنیکال سهام فولاد
تحلیل تکنیکال فولاد
برای نوشتن دیدگاه باید وارد بشوید.