تحلیل تکنیکال دزهراوی | 1 مرداد 99 | سایت آموزش بورس ایران
تحلیل تکنیکال سهام دزهراوی
  1. خانه
  2. تحلیل تکنیکال بورس
  3. تحلیل تکنیکال دزهراوی | ۱ مرداد ۹۹
تحلیل تکنیکال بورس

تحلیل تکنیکال دزهراوی | ۱ مرداد ۹۹

تحلیل تکنیکال دزهراوی | ۱ مرداد ۹۹ تحلیل تکنیکال دزهراوی سهام دزهراوی مقاومت ۳۳۰۰۰ را نتوانست بشکند و از همان جا اصلاح خود را شروع کرد این سهم حالا هم که در بازار منفی قرار گرفته است جو بازار نیز روی این سهم اثر گذاشته و فشار فروش را در…
آموزش بورس
مشاوره بورس
پیش بینی بازار

تحلیل تکنیکال دزهراوی | ۱ مرداد ۹۹

تحلیل تکنیکال دزهراوی

سهام دزهراوی مقاومت ۳۳۰۰۰ را نتوانست بشکند و از همان جا اصلاح خود را شروع کرد این سهم حالا هم که در بازار منفی قرار گرفته است جو بازار نیز روی این سهم اثر گذاشته و فشار فروش را در این سهم که در موج اصلاحی خود بوده را بیشتر کرده است.

امروز این سهم با حجم معاملات ۷میلیونی ۵میلیون صف فروش دارد و حقوقی نیز تاثیری روی معاملات امروز نگذاشته است.

در ادامه سهام دزهراوی به نظر میرسد نزول بیشتری کند و تنها ۵%دیگر نزول کند به خط اول فیبو که حمایت این سهم به شمار میرود میرسد و انتظار ساپورت شدن از این ناحیه و بازگشت قیمت را داریم اما در صورتی که اصلاح ان عمیق تر و ادامه دار تر باشد این سهم تا خط حمایت بعدی خود در قیمت ۲۳۰۰۰ ریال خواهد و رسید و دیگر به نظر نمیرسد بیشتر از این نزول داشته باشد.

در حال حاضر قیمت روی خطوط اندیکاتور ایچیموکو قرار گرفته است و اندیکاتور های RSI و استوک استیک نیز در منطقه متعادل قرار گرفته اند.

حمایت ها و مقاومت های سهام دزهراوی :

اواین حمایت :۲۷۰۰۰ دومین حمایت :۲۳۰۰۰ اولین مقاومت :۳۳۰۰۰

اخرین اخبار منتشر شده در کدال سهام دزهراوی :

عنوان خبر : اطلاعات و صورت‌های مالی میاندوره‌ای دوره ۳ ماهه منتهی به ۱۳۹۹/۰۳/۳۱ (حسابرسی نشده)(اصلاحیه) برای مشاهده خبر روی لینک کلیک کنید.

تحلیل تکنیکال سهام دزهراوی
تحلیل تکنیکال دزهراوی
حتما بخوانید
تحلیل تکنیکال فملی | ۲۴ اسفند ۹۸
برای نوشتن دیدگاه باید وارد بشوید.