سایت بازار سهام ایران | سایت Tsetmc.com | سایت جامع بورس ایران
سایت TSETMC
  1. خانه
  2. آموزش بورس
  3. سایت tsetmc
آموزش بورس

سایت tsetmc

سایت tsetmc سایت TSETMC.COM یکی از مهمترین سایت های بازار بورس ایران است که اصطلاحا به آن تی اس ای گفته می شود. سایت تی اس ای مربوط به شرکت مدیریت فناوری بورس تهران و یک سایت آماری می باشد که آمار و اطلاعات مربوط به بازار سهام ایران ،…
آموزش بورس
مشاوره بورس
پیش بینی بازار

سایت tsetmc

سایت TSETMC.COM یکی از مهمترین سایت های بازار بورس ایران است که اصطلاحا به آن تی اس ای گفته می شود.

سایت تی اس ای مربوط به شرکت مدیریت فناوری بورس تهران و یک سایت آماری می باشد که آمار و اطلاعات مربوط به بازار سهام ایران ، بورس ، فرابورس ، بورس کالا ( آتی ) ، بورس انرژی و هر ابزار قابل معامله دیگر را در بورس ایران منتشر می کند و سرمایه گذاران با استفاده از این سایت می توانند اطلاعات بروز قیمت معاملات سهام ، حجم معاملات سهام ، نوع خریدار و فروشنده ، تعداد خریدار و فروشنده و … را رصد نمایند.

این سایت عملا شبیه به همان تابلوی قرمز رنگی است که بسیاری از مردم می شناسند اما بر بستر وب و با اطلاعات بسیار بیشتر .

هر فردی که فعالیت در بازار سهام را شروع می کند بایستی با این سایت آشنایی زیادی داشته باشد و اگر با یک نگاه هوشمندانه تر این سایت را رصد کنیم می تواند سیگنالهای معاملاتی فوق العاده پر کاربردی صادر نماید .

عملا این سایت که ماهیتی آماری دارد می تواند به سایتی که ماهیت تحلیلی دارد تبدیل شود.

برای ورود به این سایت کافیست آدرس WWW.TSETMC.COM را در مروگر تایپ نماییم و به دنیای پر از هیجان و رمز و راز بورس وارد شویم.

امیدوارم که در این حوزه آموزش های تکمیلی را بگذرانید تا شما هم به جمع فعالان حرفه ای بازار سهام اضافه شوید و تجربه ی شیرینی از حضور در این بازار بزرگ بدست آورید.

حتما بخوانید
نوسان گیری چیست؟

 

برای نوشتن دیدگاه باید وارد بشوید.