نماد کلر را بشناسیم | سایت آموزش بورس ایران
نماد کلر
  1. خانه
  2. نمادهای بورس
  3. نماد کلر را بشناسیم
نمادهای بورس

نماد کلر را بشناسیم

آشنایی با نماد کلر بخش های اصلی آشنایی با نماد کلرمعرفی نماد کلرتاریخچه شرکت کلر پارسترکیب و اعضای هیئت مدیرهترکیب سهامداران کلرتولید و فروش محصولاتترازنامه کلر در بازار بورس و اوراق بهادار بسیاری از شرکت ها و موسسه ها بخشی از سهام خود را مورد معامله قرار می دهند، یکی…
آموزش بورس
مشاوره بورس
پیش بینی بازار

آشنایی با نماد کلر

در بازار بورس و اوراق بهادار بسیاری از شرکت ها و موسسه ها بخشی از سهام خود را مورد معامله قرار می دهند، یکی از ان ها شرکت کلر پارس یا نماد کلر می باشد که قسمتی از سهام آن در سازمان بورس و اوراق بهادار پذیرفته شده است.

معرفی نماد کلر

شرکت کلر پارس با نماد کلر در بازار فرابورس عرضه های اولیه خود را در اختیار دیگران قرار داده و مشغول به پذیره نویسی شده است.

اطلاعات نماد کلر

تاریخچه شرکت کلر پارس

در مهر ماه سال ۱۳۶۶ شرکت کلر پارس در تبریز برای تامین کلر شرکت های آب و فاضلاب احداث گردید و در اداره ثبت شرکت های تبریز به ثبت رسید.

در آذر ماه سال ۱۳۶۶ بعد از اینکه موفق شدند موافقت اصولی برای تولید کلر و مشتقات آن را به دست آورند فعالیت های خود را شروع نمودند، از طرفی فروشنده خارجی ماشین آلات مورد نیاز و تجهیزات تهیه کلر از طرف وزارت نیرو که از طریق مناقصه صورت گرفته بود شرکت دنورا ایتالیایی را به مدیران پروژه معرفی نمودند.

فعالیت های این پروژه در سال ۱۳۷۲ با فعالیت های ساخت و ساز و نصب ماشین آلات شروع شد و در نهایت در سال ۱۳۷۷ با رفع موانع اجرایی و با حضور رئیس جمهور شرکت کلر پارس را مورد بهره برداری قرار دادند.

حتما بخوانید
نماد خاذین را بشناسیم

طرح توسعه و گسترش شرکت کلر پارس از آغاز فعالیت در دست اجرا بود بنابراین مساحت کارخانه را به ۲۱ هکتار افزایش دادند و ظرفیت تولید کلر از ۲۰ تن در روز به بیشتر از ۵۰ تن در روز رسید و روند توسعه شرکت در صنایع پایین دستی از اهداف اصلی شرکت می باشد.
موقعیت قرار گیری شرکت کلر پارس در کنار آزاد راه و مجاورت با مسیرهای ریلی سراسری با استفاده از ناوگان تخصصی مواد شیمیایی در طول سال می تواند بیشتر از ۶۵۰۰۰ تن از محصولات خود را به دیگر کشورها صادر نماید.

شرکت کلر پارس گواهینامه های داخلی و بین المللی کاربرد علامت استاندار برای تمامی محصولات و خدمات از طرف سازمان استاندارد و تحقیقات صنعتی ایران را کسب نموده است، همچنین پروانه بهداشتی از سازمان غذا و دارو و دیگر گواهینامه ها برای مدیریت کیفیت محصولات را دارا است، همواره برای افزایش رضایت مشتریان خود در حال تلاش می باشد و با داشتن آزمایشگاهی مجهز در شمال غرب با دارا بودن استاندار های لازم خدمات آزمایشگاهی را به صاحبان صنایع و کارخانه ها ارائه می کند.

بهره بردن از آخرین تکنولوژی دوست دار محیط زیست برای تولید کلر باعث شده تولیدات شرکت کلر پارس از هر گونه ناخالصی جیوه دور باشد که این مزیت خوبی برای محصولات شرکت به شمار می رود.

اطلاعات شرکت کلر پارس

ترکیب و اعضای هیئت مدیره

اعضای هیئت مدیره شرکت شرکت کلر پارس از ۵ نفر تشکیل می شود که شامل افراد زیر می شوند:
ابوالفضل بابا پو با مدرک فوق لیسانس از شرکت اوزان مدیر عامل و نایب رئیس هیئت مدیره است.
رضا قامتی از شرکت دارویی ره آورد تامین رئیس هیئت مدیره می باشد.
محمد علی کلانتری از شرکت آنتی بیوتیک سازی ایران، کمال عباس پور طالعی از شرکت سرمایه گذاری دارویی تامین و محمود اسماعیلی از شرکت تحقیقات مهندس توفیق دارو اعضای هیئت مدیره شرکت را تشکیل می دهند.

حتما بخوانید
نماد خکمک را بشناسیم

ترکیب سهامداران کلر

هر شرکتی معمولا دارای سهامداران مختلفی است که شرکت کلر پارس هم از این حیث مستثنا نیست. سهامدار این هلدینگ شرکت سرمایه گذاری دارویی تامین با ۷۵.۰۷۰ درصد می باشد.

شرکت کلر پارس

تولید و فروش محصولات

در شرکت کلر پارس کلر مورد نیاز آب و فاضلاب های شهری و کارخانه ها و مواد سود سوز آور را تولید می نمایند و با فروش محصولات خو د در بازارهای داخلی و عرضه آن ها به حدود ۲۶ کشور دیگر توانسته است به سود مناسبی دست پیدا کند و سرمایه خود را افزایش دهد.

ترازنامه کلر

ترازنامه کلر

پیشنهاد میشود از همین گروه در باره ی نماد کنور نیز مطالعه نمایید.

مطلب پیش رو با موضوع  نماد کلر صرفا جهت آشنایی با این نماد بوده و به هیچ وجه به منظور سیگنال دهی نمیباشد. ضمنا اطلاعات این تحلیل تا نیمه آبانماه ۹۹  میباشد.

برای نوشتن دیدگاه باید وارد بشوید.