مروری بر عملکرد یک ساله سرمایه ‎گذاری صنعت نفت | سایت آموزش بورس ایران
تحلیل تکنیکال ونفت
  1. خانه
  2. اخبار مجامع بورسی
  3. مروری بر عملکرد یک ساله سرمایه ‎گذاری صنعت نفت
اخبار مجامع بورسی

مروری بر عملکرد یک ساله سرمایه ‎گذاری صنعت نفت

مروری بر عملکرد یک ساله سرمایه گذاری صنعت نفت شرکت سرمایه‎ گذاری صنعت نفت در دوره ۱۲ ماهه منتهی به ۲۹ اسفند ماه ۱۳۹۸، به ازای هر سهم خود یک هزار و ۲۳ ریال کنار گذاشت که نسبت به دوره مشابه در سال گذشته که سود هر سهم ۴۳۷ ریال…
آموزش بورس
مشاوره بورس
پیش بینی بازار

مروری بر عملکرد یک ساله سرمایه گذاری صنعت نفت

شرکت سرمایه‎ گذاری صنعت نفت در دوره ۱۲ ماهه منتهی به ۲۹ اسفند ماه ۱۳۹۸، به ازای هر سهم خود یک هزار و ۲۳ ریال کنار گذاشت که نسبت به دوره مشابه در سال گذشته که سود هر سهم ۴۳۷ ریال اعلام شده بود، از افزایش ۱۳۴ درصدی برخوردار است.

به گزارش پایگاه خبری بازار سرمایه (سنا)، شرکت سرمایه‎ گذاری صنعت نفت با سرمایه یک هزار و ۶۵۰ میلیارد ریال، صورت‌های مالی ۱۲ ماهه دوره مالی منتهی به ۲۹ اسفند ۱۳۹۸ را به صورت حسابرسی شده منتشر کرد.

شرکت سرمایه‎ گذاری صنعت نفت در دوره یاد شده، مبلغ یک هزار و ۶۸۸ میلیارد ۴ میلیون ریال سود خالص کسب کرد و بر این اساس مبلغ یک هزار و ۲۳ ریال سود به ازای هر سهم خود اختصاص داد که نسبت به دوره مشابه در سال گذشته از افزایش ۱۳۴ درصدی برخوردار است.

لازم به ذکر است در صورت مالی حسابرسی شده دوره مذکور نسبت به گزارش حسابرسی نشده، افزایش ۱۰ ریالی در سود هر سهم مشاهده می‌شود.

این شرکت بورسی، سود انباشته پایان سال را با افزایش ۱۰۲ درصدی نسبت به دوره مشابه در سال گذشته، مبلغ ۲ هزار و ۵۲۰ میلیارد و ۶۰۴ میلیون ریال اعلام کرده است.

“وصنعت” در دوره ۱۲ ماهه سال مالی منتهی به اسفند ۹۷، به صورت حسابرسی شده، مبلغ ۷۲۰ میلیارد و ۳۷۲ میلیون ریال سود خالص کسب کرد و بدین ترتیب مبلغ ۴۳۷ ریال سود به ازای هر سهم خود اختصاص داده بود.

همچنین براساس این گزارش، ارزش بازار “ونفت” در دوره یاد شده، با افزایش ۱۰۶ میلیارد و ۹۵۱ میلیون ریال به ۶۵۱ میلیارد و ۸۴۵ میلیون ریال رسید. بهای تمام شده این شرکت نیز با کاهش ۶۵ میلیارد و ۳۷۷ میلیون ریال معادل ۳۹۱ میلیارد و ۹۳۷ میلیون ریال محاسبه شد.

حتما بخوانید
گزارش فعالیت ماهانه کاذر

“ونفت” تعدادی از سهام چند شرکت بورسی را با بهای تمام شده معادل یک هزار و ۴۳۷ میلیارد و ۲۹۸ میلیون ریال به مبلغ معادل یک هزار و ۹۵۹ میلیارد و ۸۱۸ میلیون ریال واگذار کرد و از این بابت مبلغ ۵۲۲ میلیارد و ۵۲۰ میلیون ریال سود کسب کرد.

شرکت سرمایه‎ گذاری صنعت نفت طی این دوره تعدادی از سهام چند شرکت بورسی را با بهای تمام شده یک هزار و ۱۳۹ میلیارد و ۲۶۵ میلیون ریال خریداری کرد.

منبع: پایگاه خبری بازار سرمایه

برای نوشتن دیدگاه باید وارد بشوید.