پیشنهاد افزایش سرمایه ورفاه | سایت آموزش بورس ایران
  1. خانه
  2. اخبار مجامع بورسی
  3. پیشنهاد افزایش سرمایه ورفاه
اخبار مجامع بورسی

پیشنهاد افزایش سرمایه ورفاه

پیشنهاد افزایش سرمایه ورفاه افزایش سرمایه ورفاه هیات مدیره بانک رفاه کارگران ” ورفاه ” پیشنهاد افزایش سرمایه ۱۸۵ هزار و ۳۴۱ میلیارد و ۷۰۰ میلیون ریال را به مجمع عمومی فوق‌العاده این شرکت پیشنهاد داد. به گزارش پایگاه خبری بازار سرمایه (سنا)، شرکت بانک رفاه کارگران عنوان کرده است…
آموزش بورس
مشاوره بورس
پیش بینی بازار

پیشنهاد افزایش سرمایه ورفاه

افزایش سرمایه ورفاه

هیات مدیره بانک رفاه کارگران ” ورفاه ” پیشنهاد افزایش سرمایه ۱۸۵ هزار و ۳۴۱ میلیارد و ۷۰۰ میلیون ریال را به مجمع عمومی فوق‌العاده این شرکت پیشنهاد داد.

به گزارش پایگاه خبری بازار سرمایه (سنا)، شرکت بانک رفاه کارگران عنوان کرده است برنامه افزایش سرمایه از مبلغ ۲۳ هزار و ۳۲۶ میلیارد ریال به ۲۰۸ هزار و ۷۶۷ میلیارد و ۷۰۰ میلیون ریال دارد.

بر اساس این گزارش، افزایش سرمایه بانک رفاه کارگران از محل آورده نقدی سهامداران ،سایر اندوخته ها، مازاد تجدید ارزیابی دارایی ها به منظور بهبود ساختار و رعایت نسبت‌های مالی که در تاریخ ۲۴ تیر ماه ۱۳۹۹ به تصویب هیئت مدیره رسیده و جهت اظهارنظر به حسابرس و بازرس قانونی ارسال شده خواهد بود.

بدیهی است انجام افزایش سرمایه یاد شده منوط به موافقت سازمان بورس و اوراق بهادار و تصویب مجمع عمومی فوق العاده است و در این خصوص اطلاع‌رسانی خواهد شد.

منبع : پایگاه خبری بازار سرمایه ایران

حتما بخوانید
اظهار نظر حسابرس و بازرس قانونی در مورد شپارس
برای نوشتن دیدگاه باید وارد بشوید.