سود هر سهم دوره ۱۲ ماهه وصندوق دو برابر شد  | سایت آموزش بورس ایران
سود هر سهم
  1. خانه
  2. اخبار مجامع بورسی
  3. سود هر سهم دوره ۱۲ ماهه وصندوق دو برابر شد 
اخبار مجامع بورسی

سود هر سهم دوره ۱۲ ماهه وصندوق دو برابر شد 

سود هر سهم دوره ۱۲ ماهه وصندوق دو برابر شد شرکت سرمایه‌گذاری صندوق بازنشستگی کشوری در دوره ۱۲ ماهه منتهی به ۲۹ اسفند ماه ۱۳۹۸، به ازای هر سهم خود یک هزار و ۳۲ ریال کنار گذاشت که نسبت به دوره مشابه در سال گذشته که سود هر سهم ۵۰۶…
آموزش بورس
مشاوره بورس
پیش بینی بازار

سود هر سهم دوره ۱۲ ماهه وصندوق دو برابر شد

شرکت سرمایه‌گذاری صندوق بازنشستگی کشوری در دوره ۱۲ ماهه منتهی به ۲۹ اسفند ماه ۱۳۹۸، به ازای هر سهم خود یک هزار و ۳۲ ریال کنار گذاشت که نسبت به دوره مشابه در سال گذشته که سود هر سهم ۵۰۶ ریال اعلام شده بود، از افزایش ۱۰۴ درصدی برخوردار است.

به گزارش پایگاه خبری بازار سرمایه (سنا)، شرکت سرمایه‌گذاری صندوق بازنشستگی کشوری با سرمایه ۲۷ هزار میلیارد ریال، صورت‌های مالی ۱۲ ماهه دوره مالی منتهی به ۲۹ اسفند ۱۳۹۸ را به صورت حسابرسی نشده منتشر کرد.

شرکت سرمایه‌گذاری صندوق بازنشستگی کشوری در دوره یاد شده، مبلغ ۲۷ هزار و ۸۵۷ میلیارد ۳۰۴ میلیون ریال سود خالص کسب کرد و بر این اساس مبلغ یک هزار و ۳۲ ریال سود به ازای هر سهم خود اختصاص داد.

سود انباشته پایان دوره شرکت سرمایه‌گذاری صندوق بازنشستگی کشوری با افزایش ۷۷ درصدی نسبت به دوره گذشته، ۲۹ هزار و ۷۱۳ میلیارد و ۳۸۱ میلیون ریال اعلام شد.

“وصندوق” در دوره ۱۲ ماهه سال مالی منتهی به اسفند ۹۷، به صورت حسابرسی شده، مبلغ ۱۳ هزار و ۶۵۳ میلیارد و ۴۷۲ میلیون ریال سود خالص کسب کرد و بدین ترتیب مبلغ ۵۰۶ ریال سود به ازای هر سهم خود اختصاص داده بود.

همچنین براساس این گزارش، ارزش بازار شرکت سرمایه‌گذاری صندوق بازنشستگی کشوری در دوره یاد شده، با افزایش ۸۹ هزار و ۲۲۱ میلیارد و ۵۴۶ میلیون ریال به ۱۷۵ هزار و ۵۴۷ میلیارد و ۶۴ میلیون ریال رسید. بهای تمام شده این شرکت نیز با افزایش یک هزار و ۳۶۹ میلیارد و ۵۴۶ میلیون ریال معادل ۱۹ هزار و ۹۲۵ میلیارد و ۸۹۰ میلیون ریال محاسبه شد.

حتما بخوانید
گزارش فعالیت ماهانه شرانل

وصندوق” تعدادی از سهام چند شرکت بورسی را با بهای تمام شده معادل ۵ هزار و ۷۴۲ میلیارد و ۵۵۰ میلیون ریال به مبلغ معادل ۹ هزار و ۷۹۲ میلیارد و ۲۰۰ میلیون ریال واگذار کرد و از این بابت مبلغ ۳ هزار و ۷۹۲ میلیارد و ۲۰۰ میلیون ریال سود کسب کرد.

شرکت سرمایه‌گذاری صندوق بازنشستگی کشوری طی این دوره تعدادی از سهام چند شرکت بورسی را با بهای تمام شده ۶ هزار و ۴۴۳ میلیارد و ۸۷۸ میلیون ریال خریداری کرد.

منبع : پایگاه خبری بازار سرمایه ایران

برای نوشتن دیدگاه باید وارد بشوید.