ارز دیجیتال کینگ مانی
 1. خانه
 2. ارز دیجیتال
 3. درباره ارز دیجیتال کینگ مانی
ارز دیجیتال

درباره ارز دیجیتال کینگ مانی

درباره ارز دیجیتال کینگ مانی بخش های اصلی درباره ارز دیجیتال کینگ مانیمزایای ارز دیجیتال کینگ مانیفعالیت های اصلی ارز دیجیتال کینگ مانیاستخراج ارز دیجیتال کینگ مانیبرخی از وب سایت هایی که کینگ مانی را change  می کنند ارز دیجیتال کینگ مانی ( ارز دیجیتالی پر ریسک و مشکوک به…
آموزش بورس
مشاوره بورس
پیش بینی بازار

درباره ارز دیجیتال کینگ مانی

ارز دیجیتال کینگ مانی ( ارز دیجیتالی پر ریسک و مشکوک به کلاهبرداری است! ) سعی در سهولت انتقال ارزش در بازار ارز جهانی را دارد.

با توجه به آسان بودن تبدیل ارز کشورهای مختلف به کینگ مانی این سیستم با کاهش بوروکراسی انتقال پول بین کشورها و سازمان ها به توسعه صنعت بازاریابی شبکه ای در بین مرزهای سیاسی کمک می کند.

اولین چیزی که شما باید به عنوان فردی که قصد سرمایه گذاری روی ارزهای دیجیتال را دارد، بدانید این است که هیچ یک از ارزهای دیجیتال بی نقص نیستند و شما نباید صرفا با اتکا به اطلاعاتی که از یک منبع دریافت می کنید همه سرمایه خود را صرف خرید یک ارز کنید.

از این رو بهتر است ابتدا مزایای هر رمز ارز دیجیتال را بشناسید و بعد از تحقیقات کافی تصمیم بگیرید که کدام یک برای سرمایه و موقعیت شما بهتر است.

 (توصیه اکید می کنیم به آخر این مقاله دقت کنید! )

مزایای ارز دیجیتال کینگ مانی

 • با بهره گیری از ارز دیجیتال کینگ‌ مانی افراد به تنهایی می توانند به تجارت با افراد دیگر بپردازند بدون این که درگیر مشکلات سیستم های مالی سنتی باشند و همچنین از مزایای این شبکه بدون محدودیت های بیت کوین برخوردار شوند.
 • یکی دیگر از ویژگی های مهم این ارز، کاهش زمان تولید هر بلوک به ۳ دقیقه است.
 • این زمان در بیت کوین ۱۰ دقیقه می باشد و این یعنی شبکه کینگ‌ مانی بیش از ۳ برابر سریع‌ تر از آن ها هستند.
 • به دلیل بازار هدف کینگ‌ مانی، یکی از ویژگی های پایه کینگ ‌مانی ثبات ارزش این رمز ارز است تا کاربران بدون دغدغه از دست دادن ارزش سرمایه خود به راحتی تراکنش های خود را صورت دهند و بتوانند در فرآیند تراکنش های تجاری خود با افزایش ارزش کینگ‌ مانی، شبکه‌ کاری خود را به راحتی توسعه دهند.
 • تبدیل ارزهای مختلف در کشورهای مختلف به کینگ مانی بسیار آسان می باشد.
 • کینگ‌ مانی بر اساس حفظ اعتبار و ارزش دارایی کاربران بنا شده است تا کاربران به کینگ‌ مانی به عنوان یک سرمایه پویا اعتماد کنند.
 • به همین خاطر مدل IEO جهت جذب سرمایه ابتدایی انتخاب شده است.
 • با این تفاوت که خریداران بعد از خرید ارز دیجیتال کینگ مانی و دریافت سرمایه مورد نظر، بدون اتلاف وقت می توانند آن را برای مبادله استفاده کنند و یا آن را تبدیل به سایر ارز ها کنند.
حتما بخوانید
بلاک چین چیست؟

فعالیت های اصلی ارز دیجیتال کینگ مانی

 1. جایگزین برای انتقال کمیسیون انجام یک کار
 2. به وجود آوردن ارزش و انتقال آن در سیستم بازاریابی شبکه ای
 3. جایگزین برای انتقال پول کالاها در شبکه

استخراج ارز دیجیتال کینگ مانی

ثبات ایجاد ارزش افزوده و حفظ دامنه تغییرات با شیب کلی مثبت یکی از اصول پایه ای کینگ ‌مانی است.

گسترش شبکه با به اشتراک گذاری سود حاصل، از اصول پایه ای بازاریابی شبکه ای است.

به همین دلیل استخراج ارز دیجیتال کینگ ‌مانی در مسیر راه پیش بینی شده، پس از گسترش بازار و در اختیار گرفتن سهم اصلی موجودی توسط کاربران، عمومی خواهد شد.

این امر از آن جا اهمیت دارد که حفظ ارزش سرمایه کاربران و جلوگیری از نوسانات پرشیب و پر تکرار، از اهداف اصلی کینگ ‌مانی است.

تبدیل ارز های مختلف به کینگ مانی آن را به ارز محبوب و قابل توجهی تبدیل کرده است.

این ارز با کاهش دردسر ها و تبدیل ارز های مختلف در کشور ها توانسته است محبوبیت حداکثری را برای خود کسب کند.

از این رو خیلی از افراد برای انتقال پول با سرعت بالا می توانند از طریق این ارز اقدام کنند.

بعد از آغاز استخراج عمومی و برای رسیدن به این هدف، هر نود جدید برای انجام استخراج باید ابتدا توسط sign موجود در بلاک تایید شود.

هر بلاکی که دارای این sign نباشد توسط شبکه کینگ ‌مانی تایید نخواهد شد. به کمک این ویژگی از حملاتی همچون ۵۱٪ جلوگیری می کنید.

کینگ مانی

پس از آن اطلاعات سرور امضا ها در شبکه توزیع می شود تا احراز اصالت بدون نیاز به سرور متمرکز صورت پذیرد.

حتما بخوانید
شبکه لایتنینگ چیست و نحوه کار آن چطور است؟

با این کار، هر بار که نود ها بروز شوند، اطلاعات جدید را دریافت می کنند تا بدون نیاز به سرور اصلی فرایند تایید را به انجام برسانند.

همچنین با مراجعه به اکسپلور ارز دیجیتال کینگ‌ مانی می ‌توانیم تمام رخداد هایی که تا کنون صورت پذیرفته شده است را با جزییات مشاهده کنید.

با این ویژگی هیچ اتفاقی نمی ‌تواند به صورت پنهانی یا با شائبه صورت پذیرد و همه کاربران می ‌توانند بر سلامت کینگ ‌مانی نظارت کنند.

برخی از وب سایت هایی که کینگ مانی را change  می کنند

 • وب سایت وینداکس

این سایت یک صرافی آنلاین معتبر است که کینگ مانی را هم ارائه می دهد.

 • وب سایت ترید ویو 

سایت ترید ویو یکی از بهترین و معتبر ترین سایت ها در زمینه تبادل کینگ مانی است که ایران به دلیل تحریم ها توانایی عرضه مستقیم تبادل و استفاده از این وب سایت را ندارد.

 • سایت p2pb2b

این وب سایت یک سایت قمار است که به سرمایه چندین میلیون یورویی خود معروف می باشد.

در این وب سایت می توانید نقل و انتقالاتی را پیدا کنید که متعلق به سرمایه داران بسیار بزرگی در سطح اروپا و آمریکا است.

 • سایت kingmoney.io/about

 این وب سایت متعلق به کشور سوییس می باشد و سایت رسمی کینگ مانی می باشد و این سایت به تنهایی تبدیل ارزهای دیجیتال را انجام نمی دهد.

کینگ مانی نام ارز دیجیتال جدیدی است که با کیف پول یوتی بایت به میدان آمده است.

به وجود کلاهبرداری ها در این حوزه نمی توان خرده گرفت؛ چرا که ظهور چنین اتفاقاتی در زمان شکل گیری و توسعه یک مفهوم جدید چندان دور از انتظار نیست.

حتما بخوانید
صرافی آنلاین ارز دیجیتال

اما از جانب افرادی که در این رابطه فعال هستند و قبل از شروع سرمایه گذاری و خرید ارز دیجیتال کینگ مانی تحقیق نمی کنند، باید خرده گرفت.

از آن جایی که ارز کینگ مانی با اطلاعات کاربران سرو کار دارد، گاهی ممکن است از آن ها سوء استفاده کند.

در صورتی که بدانید انتهای این پروژه به کجا ختم می شود و قرار است چه سودی حاصل بنیانگذاران آن شود، شاید از خیر سرمایه گذاری و اختصاص وقت برای آن منصرف شوید ، یا این که ممکن است باز هم به سرمایه گذاری خود ادامه دهید.

از این رو فراموش نکنید که رشد، توسعه و به دست آوردن اطلاعات کافی قبل از هرگونه اقدامی، در واقع عاقلانه ترین کار ممکن است.

برای نوشتن دیدگاه باید وارد بشوید.