مدیر جدید روابط عمومی بورس منصوب شد | سایت آموزش بورس ایران
روابط عمومی بورس
  1. خانه
  2. اخبار بورس
  3. مدیر جدید روابط عمومی بورس منصوب شد
اخبار بورس

مدیر جدید روابط عمومی بورس منصوب شد

مدیر جدید روابط عمومی بورس منصوب شد مدیران جدید روابط عمومی و امور بین الملل سازمان بورس و اوراق بهادار و نیز شرکت اطلاع رسانی و خدمات بورس منصوب شدند. به گزارش خبرنگار اقتصادی خبرگزاری تسنیم ، سیاوش وکیلی به سمت مدیر روابط عمومی و امور بین الملل سازمان بورس و اوراق…
آموزش بورس
مشاوره بورس
پیش بینی بازار

مدیر جدید روابط عمومی بورس منصوب شد

مدیران جدید روابط عمومی و امور بین الملل سازمان بورس و اوراق بهادار و نیز شرکت اطلاع رسانی و خدمات بورس منصوب شدند.

به گزارش خبرنگار اقتصادی خبرگزاری تسنیم ، سیاوش وکیلی به سمت مدیر روابط عمومی و امور بین الملل سازمان بورس و اوراق بهادار منصوب و جایگزین یاسر فلاح شد.
وکیلی با حدود ۲۵ سال سابقه فعالیت بورسی، مسئولیت هایی همچون مدیرعاملی و عضو هیئت مدیره شرکت سرمایه گذاری توسعه گوهران امید، مدیرعاملی و عضو هیئت مدیره شرکت کارگزاری بهمن، مدیرعاملی و عضو هیئت مدیره شرکت سرمایه گذاری سامان ایرانیان را در کارنامه کاری خود دارد.

پیش از این یاسر فلاح، مدیر روابط عمومی و امور بین الملل سازمان بورس و اوراق بهادار بود که برگزاری چهار دوره جشنواره بورس و رسانه، چهار دوره لیگ ستارگان بورس، ضرب سکه ۵۰۰ تومانی یادبود بازار سرمایه و تشکیل شورای سیاستگذاری نمایشگاه بورس، بانک و بیمه از جمله اقدامات وی در این سمت بوده است.
از سوی دیگر درپی کناره گیری یاسر فلاح از سمت مدیرعاملی شرکت اطلاع رسانی و خدمات بورس، بهنام بهزادفر عهده دار این پست شد.
بهزادفر از بهمن سال ۹۶ مدیر آموزش و فرهنگ سازی این شرکت بود و مدیریت اعضای کانون کارگزاران بورس، تدریس در دانشگاه و بیش از یک دهه حضور در جایگاه‌های مختلف بازار سرمایه را در سوابق کاری دارا است.
اهتمام ویژه به تهیه و تدوین سند راهبردی فرهنگ سازی و آموزش، اجرای برنامه های عملیاتی و هدفمند برای اقشار مختلف جامعه با هدف توسعه فرهنگ سرمایه گذاری و افزایش دانش مالی، توجه ویژه به تولید محصولات فرهنگی و آموزشی جدید، ساماندهی مؤسسات آموزشی بازار سرمایه و ارتباط مداوم با رسانه های جمعی از جمله اهداف این مدیر فرهنگی بازار سرمایه بوده است.

حتما بخوانید
سقف سرمایه گذاری صندوق ETF افزایش یافت

منبع: خبرگزاری تسنیم

برای نوشتن دیدگاه باید وارد بشوید.