برگزاری نمایشگاه بورس، بانک و بیمه پس از رفع مخاطره کرونا | سایت آموزش بورس ایران
نمایشگاه بورس
  1. خانه
  2. اخبار بورس
  3. برگزاری نمایشگاه بورس، بانک و بیمه پس از رفع مخاطره کرونا
اخبار بورس

برگزاری نمایشگاه بورس، بانک و بیمه پس از رفع مخاطره کرونا

نمایشگاه بورس ، بانک و بیمه پس از رفع مخاطره کرونا برگزار میشود یاسر فلاح، مدیرعامل شرکت اطلاع‌رسانی و خدمات بورس گفت: در راستای همراهی با تلاشگران بخش بهداشت و سلامت کشور در مواجهه با بیماری کرونا، اخذ دیدگاه جمعی از مشارکت‌کنندگان در این رویداد و استعلام نظر رییس محترم…
آموزش بورس
مشاوره بورس
پیش بینی بازار

نمایشگاه بورس ، بانک و بیمه پس از رفع مخاطره کرونا برگزار میشود

یاسر فلاح، مدیرعامل شرکت اطلاع‌رسانی و خدمات بورس گفت: در راستای همراهی با تلاشگران بخش بهداشت و سلامت کشور در مواجهه با بیماری کرونا، اخذ دیدگاه جمعی از مشارکت‌کنندگان در این رویداد و استعلام نظر رییس محترم سازمان بورس و اوراق بهادار، سیزدهمین نمایشگاه بورس ، بانک و بیمه امسال برگزار نمی‌شود.

رییس شورای اطلاع‌رسانی بازار سرمایه ضمن بیان مطلب فوق به پایگاه خبری بازار سرمایه (سنا)، گفت: موضوع برگزاری این رویداد ابتدا در شورای مشورتی نمایشگاه مطرح شد که بر مبنای نتایج بررسی‌های صورت گرفته، توقف فرآیند برگزاری نمایشگاه در اولویت قرار گرفت.

سپس این موضوع در شورای اطلاع‌رسانی بازار سرمایه (مدیران روابط عمومی ارکان و شرکت‌های تابعه سازمان) مطرح شد که اعضای این شورا نیز موافق برگزاری نمایشگاه در شرایط کنونی نبودند.

وی افزود: این دیدگاه‌ها به رئیس سازمان منتقل شد که ایشان نیز نظر به عدم برگزاری نمایشگاه دادند.

فلاح ابراز داشت: مهم‌ترین دلیل این تصمیم شرایط اعلامی از سوی ستاد ملی مقابله با کروناست.

این ستاد با برگزاری نمایشگاه های تخصصی بدون حضور عموم مردم موافقت کرده است. این در حالی است که نمایشگاه بورس ، بانک و بیمه با حضور عموم مردم برپا می شود.

در نمایشگاه‌هایی از این دست، اصل بر رفت و آمد اشخاص و مراجعه به غرفه‌های مختلف است که این موضوع مخاطرات ناشی از بیماری کرونا را بیشتر می‌کند.

وی افزود: از طرف دیگر، تعدادی از شرکت‌های حاضر در نمایشگاه نیز عنوان کردند حضور حداکثری بازدیدکنندگان برای شرکت‌های حاضر در رویداد اولویت است و رعایت پروتکل‌های بهداشتی موجب کاهش مخاطب می شود  و این موضوع مطلوبیت فاینکس ۲۰۲۰ را کاهش می‌دهد.

حتما بخوانید
پاسخگویی و شفافیت ، اولویت نخست سازمان بورس

مدیر عامل شرکت اطلاع رسانی و خدمات بورس همچنین عنوان داشت: توجه داشته باشید در سطح بین‌المللی نیز نمایشگاه سایبوس به عنوان رویدادی بزرگ در صنعت مالی امسال برگزار نمی‌شود و این شرایط مختص کشور ما و فاینکس ۲۰۲۰ نیست.

یاسر فلاح در پایان عنوان داشت: تلاش ما بر آن است که با همکاری مشارکت‌کنندگان در نمایشگاه، رسالت توسعه فرهنگ سهامداری را  در قالب آنلاین و در فضای مجازی به انجام رسانیم.

منبع : پایگاه خبری بازار سرمایه ایران

برای نوشتن دیدگاه باید وارد بشوید.