شاخص بورس در جریان معاملات امروز بازار سرمایه ۳۲هزار واحد افت کرد. | سایت آموزش بورس ایران
ورود شرکت‌های بخش خصوصی به بورس
  1. خانه
  2. اخبار بورس
  3. شاخص بورس در جریان معاملات امروز بازار سرمایه ۳۲هزار واحد افت کرد.
اخبار بورس

شاخص بورس در جریان معاملات امروز بازار سرمایه ۳۲هزار واحد افت کرد.

شاخص بورس در جریان معاملات امروز بازار سرمایه ۳۲هزار واحد افت کرد. شاخص بورس در جریان معاملات به گزارش خبرنگار اقتصادی خبرگزاری تسنیم، در جریان دادوستدهای امروز بازار سرمایه ۶میلیارد و ۸۰۰ میلیون سهم و حق‌تقدم به‌ارزش ۱۲هزار و ۵۱۴میلیارد تومان در یک میلیون و ۶۲۵ هزار نوبت مورد دادوستد قرار…
آموزش بورس
مشاوره بورس
پیش بینی بازار

شاخص بورس در جریان معاملات امروز بازار سرمایه ۳۲هزار واحد افت کرد.

شاخص بورس در جریان معاملات

به گزارش خبرنگار اقتصادی خبرگزاری تسنیم، در جریان دادوستدهای امروز بازار سرمایه ۶میلیارد و ۸۰۰ میلیون سهم و حق‌تقدم به‌ارزش ۱۲هزار و ۵۱۴میلیارد تومان در یک میلیون و ۶۲۵ هزار نوبت مورد دادوستد قرار گرفت و شاخص بورس با افت ۳۲هزار و ۶۶۶ واحدی در ارتفاع یک‌میلیون و ۸۰۹هزار و ۳۳واحد قرار گرفت.

بیشترین اثر منفی بر دماسنج بازار سهام در روز جاری نیز به نام نمادهای شرکت‌های شرکت‌های فولاد مبارکه اصفهان، صنایع پتروشیمی خلیج فارس و ملی صنایع مس ایران شد و در مقابل شرکت‌های سرمایه‌گذاری تامین اجتماعی، ارتباطات سیار ایران و پتروشیمی نوری با رشد خود مانع افت بیشتر نماگر بازار سهام شدند.

بر اساس این گزارش، در بازارهای فرابورس ایران هم با معامله ۲میلیارد و ۶۰۳ میلیون ورقه به‌ارزش ۵هزار و ۳۵۷ میلیارد تومان در ۷۳۴هزار و ۹۵۴نوبت، شاخص فرابورس (آیفکس) ۳۰۱ واحد رشد کرد و در ارتفاع ۱۸هزار و ۸۵۷ واحد قرار گرفت.

در این بازار هم امروز بیشترین اثر مثبت بر شاخص فرابورس در روز جاری نیز به نام نمادهای شرکت‌های سنگ آهن گهر زمین، پتروشیمی مارون و هلدینگ صنایع معدنی خاورمیانه شد و در مقابل شرکت‌های پتروشیمی تندگویان، سرمایه‌گذاری صبا تامین و بانک دی با افت خود مانع رشد بیشتر نماگر بازار سهام شدند.

منبع : تسنیم

حتما بخوانید
صندوق ETF پالایشی امروز ثبت و چهارشنبه عرضه می شود
برای نوشتن دیدگاه باید وارد بشوید.