صندوق ETF پالایشی امروز ثبت و چهارشنبه عرضه می شود | سایت آموزش بورس ایران
صندوق ETF پالایشی
  1. خانه
  2. اخبار بورس
  3. صندوق ETF پالایشی امروز ثبت و چهارشنبه عرضه می شود
اخبار بورس

صندوق ETF پالایشی امروز ثبت و چهارشنبه عرضه می شود

صندوق ETF پالایشی امروز ثبت و چهارشنبه عرضه می شود رئیس سازمان خصوصی سازی از ثبت دومین صندوق ETF  پالایشی دولتی شامل ۴ پالایشگاه اصفهان، بندرعباس، تهران و تبریز در روزجاری(یکم شهریور) و پذیرش آن در بورس طی چهارشنبه همین هفته خبر داد. به گزارش خبرنگار اقتصادی خبرگزاری تسنیم، علیرضا صالح…
آموزش بورس
مشاوره بورس
پیش بینی بازار

صندوق ETF پالایشی امروز ثبت و چهارشنبه عرضه می شود

رئیس سازمان خصوصی سازی از ثبت دومین صندوق ETF  پالایشی دولتی شامل ۴ پالایشگاه اصفهان، بندرعباس، تهران و تبریز در روزجاری(یکم شهریور) و پذیرش آن در بورس طی چهارشنبه همین هفته خبر داد.

به گزارش خبرنگار اقتصادی خبرگزاری تسنیم، علیرضا صالح گفت: مجوزهای دومین صندوق ETF پالایشی دولتی شامل ۴ پالایشگاه اصفهان، بندرعباس، تهران و تبریز دریافت شده و این صندوق امروز(شنبه) ثبت و چهارشنبه هفته جاری نیز در بورس تهران پذیرش می شود.
شایان ذکر است بعد از عرضه نخستین ETF دولتی مربوط به ۵ بانک و بیمه با سقف خرید ۲ میلیون تومان برای هر کد معاملاتی، دومین ETF دولتی شامل ۴ پالایشگاه اصفهان، بندرعباس، تهران و تبریز در حالی طبق مصوبه هیات دولت روانه میز فروش می‌شود که سقف خرید واحدهای آن از ۲ به ۵ میلیون تومان افزایش یافته و متقاضیان می‌توانند با استفاده از کدملی و از طریق درگاه‌های اینترنتی حدود ۱۵ بانک و تمام شرکت‌های کارگزاری اقدام به ثبت سفارش کنند.

منبع : خبرگزاری تسنیم

حتما بخوانید
صندوق واسطه‌گری مالی ETF قابل معامله می شود
برای نوشتن دیدگاه باید وارد بشوید.