خصوصی‌سازی سرخابی‌ها تا ابتدای مهر امسال | سایت آموزش بورس ایران
ورود شرکت‌های بخش خصوصی به بورس
  1. خانه
  2. اخبار بورس
  3. خصوصی‌سازی سرخابی‌ها تا ابتدای مهر امسال
اخبار بورس

خصوصی‌سازی سرخابی‌ها تا ابتدای مهر امسال

خصوصی‌سازی سرخابی‌ها تا ابتدای مهر امسال خصوصی‌سازی سرخابی‌ها معاون توسعه ورزش قهرمانی و حرفه ای وزارت ورزش و جوانان گفت: تصویر می‌کنم خصوصی‌سازی سرخابی‌ها حداکثر اوایل مهرماه با ورود دو باشگاه استقلال و پرسپولیس را به بورس داشته باشیم. به گزارش خبرنگار اقتصادی خبرگزاری تسنیم، مهدی علی‌نژاد در برنامه تلویزیونی ورزش و…
آموزش بورس
مشاوره بورس
پیش بینی بازار

خصوصی‌سازی سرخابی‌ها تا ابتدای مهر امسال

خصوصی‌سازی سرخابی‌ها

معاون توسعه ورزش قهرمانی و حرفه ای وزارت ورزش و جوانان گفت: تصویر می‌کنم خصوصی‌سازی سرخابی‌ها حداکثر اوایل مهرماه با ورود دو باشگاه استقلال و پرسپولیس را به بورس داشته باشیم.

به گزارش خبرنگار اقتصادی خبرگزاری تسنیم، مهدی علی‌نژاد در برنامه تلویزیونی ورزش و مردم شبکه یک سیما در رابطه با آخرین وضعیت واگذاری دو باشگاه استقلال و پرسپولیس به بخش خصوصی اظهار کرد: قصد داریم اشتباه ۴۰ ساله دولت در باشگاهداری را برطرف کنیم و به دلیل موانع و مشکلات موجود در خصوصی سازی دو باشگاه روند طولانی شده است.

قهرمانی و حرفه ای وزارت ورزش و جوانان افزود: در عین حال دو ورزشگاه مرغوبکار و کمپ حجازی برای استقلال و دو ورزشگاه شهید گمنام و درفشی‌فر به نام پرسپولیس در خواهد آمد و در مرحله صدور سند قرار دارد و تصور می کنیم حداکثر اوایل مهرماه ورود به بورس را در مورد این دو باشگاه داشته باشیم.

وی با اشاره به اینکه اداره ۲ باشگاه استقلال و پرسپولیس سخت است، عنوان کرد: بخش عمده بدهی استقلال و پرسپولیس پرداخت شده است و در هفته گذشته پرسپولیس ۸۵۰ هزار یورو از بدهی های قبلی خود را پرداخت کرد که مربوط به سه دستیار برانکو به طور کامل و بخشی از طلب برانکو بود و با وجود مسائل مطرح شده فیفا در این مورد قبول کرده که مطالبات دستیاران برانکو را پرداخت کند.

منبع : خبرگزاری تسنیم

حتما بخوانید
توصیه‌های کاربردی برای معامله‌گری در بورس ایران ایران
برای نوشتن دیدگاه باید وارد بشوید.