اگر پول‌ ها به بورس نمی‌آمد جای دیگر تورم ایجاد می‌کرد | سایت آموزش بورس ایران
اگر پول‌ ها به بورس نمی‌آمد جای دیگر تورم ایجاد می‌کرد
  1. خانه
  2. اخبار بورس
  3. اگر پول‌ ها به بورس نمی‌آمد جای دیگر تورم ایجاد می‌کرد
اخبار بورس

اگر پول‌ ها به بورس نمی‌آمد جای دیگر تورم ایجاد می‌کرد

اگر پول‌ ها به بورس نمی‌آمد جای دیگر تورم ایجاد می‌کرد اگر پول‌ ها به بورس نمی‌آمد جای دیگر تورم ایجاد می‌کرد رئیس سازمان بورس گفت: اگر پول ‌ها به بورس نمی‌آمد جای دیگر تورم ایجاد می‌کرد،بازار سرمایه در زمان حاضر فرصتی برای اقتصاد کشور است که باید از آن…
آموزش بورس
مشاوره بورس
پیش بینی بازار

اگر پول‌ ها به بورس نمی‌آمد جای دیگر تورم ایجاد می‌کرد

اگر پول‌ ها به بورس نمی‌آمد جای دیگر تورم ایجاد می‌کرد

رئیس سازمان بورس گفت: اگر پول ‌ها به بورس نمی‌آمد جای دیگر تورم ایجاد می‌کرد،بازار سرمایه در زمان حاضر فرصتی برای اقتصاد کشور است که باید از آن استفاده کرد.

به گزارش خبرنگار اقتصادی خبرگزاری تسنیم، حسن قالیباف اصل در تشریح نشست دیروز خود با اعضای کمیسیون اقتصادی مجلس شورای اسلامی گفت: در این جلسه مباحثی در زمینه موضوعات مختلف بازار سرمایه، فرصت‌های ایجادشده در این بازار برای اقتصاد کشور و دغدغه نمایندگان در این خصوص مطرح شد.

رئیس سازمان بورس و اوراق بهادار با تأکید بر اینکه بازار سرمایه در زمان حاضر فرصتی برای اقتصاد کشور است که باید از آن استفاده کرد، ادامه داد: دولت می‌تواند از فرصت به‌وجودآمده در بازار سرمایه برای تأمین اعتبار پروژه‌های عمرانی استفاده کند، اگر از این فرصت استفاده نکنیم، نقدینگی منجر به افزایش قیمت محصولات در بازار و این فرصت تبدیل به تهدید می‌شود.

قالیباف با اشاره به اینکه مردم باید با مطالعه وارد بازار سرمایه شوند و این موضوع مسئولیت سرمایه‌گذار است، افزود: ورود بدون مطالعه به بازار بورس اقدام صحیحی نیست، ابزارهای مختلفی در بازار سرمایه وجود دارد، بازار سرمایه تنها سهام نیست در این بازار اوراق بهادار بلندمدت و اوراق بهادار با درآمد ثابت نیز وجود دارد.

رئیس سازمان بورس و اوراق بهادار ایران با بیان اینکه سرمایه‌گذار باید سبد سهام ایجاد کند و به صندوق سرمایه‌‌گذاری و سبدگردان‌ها مراجعه نماید، تصریح کرد: در نشست امروز مقرر شد سازمان بورس بسته‌ای پیشنهادی در خصوص دغدغه‌های نمایندگان تهیه کند.

حتما بخوانید
شاخص بورس در جریان معاملات امروز بازار سرمایه ۳۲هزار واحد افت کرد.

به گزارش خانه ملت، وی با تأکید بر اینکه اعضای کمیسیون اقتصادی مجلس شورای اسلامی به تقویت بازار سرمایه کمک می‌کنند، گفت: بازار سرمایه نیاز به توجه زیادی دارد و در زمان حاضر به‌عنوان پدیده ملی مطرح می‌شود؛ اگر این پول ‌ها به بورس و بازار سرمایه نمی‌آمد در محل‌های دیگر ایجاد تورم می‌کرد.

منبع : خبرگزاری تسنیم

برای نوشتن دیدگاه باید وارد بشوید.