ارزش سهام عدالت نزولی شد | سایت آموزش بورس ایران
ارزش سهام عدالت نزولی شد
  1. خانه
  2. اخبار بورس
  3. ارزش سهام عدالت نزولی شد
اخبار بورس

ارزش سهام عدالت نزولی شد

ارزش سهام عدالت نزولی شد ارزش سهام عدالت نزولی شد ارزش سهام عدالت در نخستین روز معاملات هفته جاری کاهش و نزول یافت  ۷۰۹ هزار تومان ضرر عاید سهامداران عدالت ۵۳۲ هزارتومانی شد. به گزارش خبرنگار اقتصادی خبرگزاری تسنیم، در پی صدور دستور آزادسازی سهام عدالت، سپرده‌گذاری مرکزی اوراق بهادار و…
آموزش بورس
مشاوره بورس
پیش بینی بازار

ارزش سهام عدالت نزولی شد

ارزش سهام عدالت نزولی شد

ارزش سهام عدالت در نخستین روز معاملات هفته جاری کاهش و نزول یافت  ۷۰۹ هزار تومان ضرر عاید سهامداران عدالت ۵۳۲ هزارتومانی شد.

به گزارش خبرنگار اقتصادی خبرگزاری تسنیم، در پی صدور دستور آزادسازی سهام عدالت، سپرده‌گذاری مرکزی اوراق بهادار و تسویه وجوه با راه‌اندازی سامانه استعلام و آزادسازی سهام عدالت اقدام به ارائه جزئیات دارایی واقعی سهام عدالت مشمولان به ‌تفکیک شرکت‌های بورسی و ارائه تعداد و ارزش هر سهم آنها کرد.

این سامانه بار دیگر در پایان معاملات شنبه بِروزرسانی شده است و مشمولان می‌توانند با مراجعه به این سامانه از آخرین ارزش سهام عدالت خود که بر اساس قیمت‌های پایانی شنبه تهیه شده است آگاهی یابند.

بر اساس این گزارش کسانی که ارزش اولیه سهام عدالت آن‌ها ۵۳۲ هزار تومان است در پایان معاملات روز شنبه ۲۸ تیر ارزش سهام عدالتشان به ۱۸ میلیون و ۴۷۴ هزار و ۹۴۴ تومان رسیده است.

در پایان معاملات هفته قبل ارزش سهام عدالت ۵۳۲ هزار تومانی ۱۹ میلیون و ۱۸۴ هزار و ۴۵۷ تومان اعلام شده بود که بر این اساس طی معاملات نخستین روز هفته ۷۰۹ هزار و ۵۱۳ تومان از ارزش این سهام کاسته شده است.

درحالی ارزش سهام عدالت در معاملات روز شنبه نزول یافت که طی هفته‌های اخیر شاهد روندی صعودی در ارزش این سهام بودیم. از زمان تخصیص سهام عدالت تاکنون ارزش این سهام نسبت به ارزش اسمی، حدود ۳۵ برابر شده است.

منبع : خبرگزاری تسنیم

حتما بخوانید
کشف قیمت خودرو در بورس کالا
برای نوشتن دیدگاه باید وارد بشوید.